Пресконференція організаторів проекту “Від Щедрика до Carol of the bells”

Шановні журналісти та представники ЗМІ, запрошуємо вас завтра, 25 жовтня на дуже цікаву пресконференцію, присвячену масштабній події, яка 16 листопада пройде у Тульчині! Вся правда про смерть Леонтовича від науковців, які присвятили вивченню його творчості життя! Який таємний культурний код нації приховує всесвітньовідомий «Щедрик», який щодня лунає з нашої вінницької вежі? І чим здивує перший фестиваль «Від Щедрика до Carol of the bells» та оновлений музей-квартира Леонтовича? Вже у п’ятницю, 25 жовтня, о 14.00 у відділі мистецтв Вінницької обласної наукової бібліотеки ім. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, третій поверх) під час пресконференції творці проекту дадуть усі відповіді та презентують проект «Ревіталізація Музею-квартири М. Д. Леонтовича в Музей мелодії пісні «Щедрик» шляхом діджиталізації фондів та створення фізичного та віртуального інтерактивно-комунікативних просторів», що став переможцем грантової програми Міністерства культури України «Малі міста – великі враження».

Учасники конференції щиро запрошують Вас відкрити таємниці українського Баха разом!
Ви дізнаєтеся самі гарячі новини!